O firmie

Pracownia Wkładek Ortopedycznych ORTOPEDYK powstała w 2011 r. jako firma prywatna, której trzonem jest ortopodolog - właściciel zakładu. Do 2018 r. cała placówka mieściła się przy ul. Chłodnej 22 w Warszawie.

Aktualnie badania diagnostyczne i wydawanie wkładek prowadzimy w specjalistycznym gabinecie w Przychodni Wolska przy ul. Wolskiej 68/72 w Warszawie oraz w placówkach wyszczególnionych w zakładce kontakt.

Przygotowanie wkładek ortopedycznych realizowane  jest w naszej pracowni wyposażonej w wyspecjalizowane narzędzia i urządzenia do ich wykonania. W codziennej pracy wykorzystujemy wiedzę z zakresu ortopodologii, biodynamiki kd i podiatrii czyli dziedziny medycyny, zajmującej się zagadnieniami schorzeń w obrębie stóp, w tym niewłaściwych ustawień kostno-stawowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie rozwiązywania problemów z zakresu stabilometrii z zastosowaniem indywidualnych ortopedycznych wkładek korygujących.
Posiadamy uprawnienia wynikające z  wykształcenia w kierunku podologia, a także ukończonych szkoleń dotyczących biomechaniki kończyny dolnej. kinezotapingu oraz wykorzystania nowoczesnych technologii i materiałów przy wykonywaniu personalizowanych wkładek ortopedycznych o charakterystyce dynamicznej oraz innego dedykowanego zaopatrzenia ortopedycznego.
 
Dzięki precyzyjnej diagnostyce dysfunkcji stóp możemy wykonywać wkładki korekcyjne niwelujące bóle elementów narządu ruchu, a także wkładki specjalne m.in. na ostrogi piętowe czy stopy cukrzycowe. Oprócz wkładek ortopedycznych o charakterze terapeutycznym dopasowujemy wkładki kompensacyjno-profilaktyczne, w tym wkładki do butów na wysokich obcasach oraz wkładki dla osób aktywnie uprawiających sport.
Jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby zaopatrzenia ortopedycznego stóp każdego klienta nawet w najtrudniejszych przypadkach.
Do góry Przejdź do strony głównej